Internetowy Program Zmiany Osobistej
eTutor.pl








czwartek, 26 lipca 2012

Nexto rewolucjonizuje rynek – czytniki z e-papierem w najlepszej cenie


Nexto, lider na rynku e-booków, po wprowadzeniu pionierskiego rozwiązania płatności 1-kliknięciem, udostępniania trzech formatów przy jednym zakupie oraz wdrożeniu aplikacji mobilnych na Androida i iOSa, znów przygotowało coś wyjątkowego. Właśnie ruszyła wyprzedaż czytników z e-papierem w najlepszej cenie na rynku.


czytnik, czytnik ebooków, Onyx Boox X61EOnyx Boox X61E to jeden z najlepszych modeli na rynku wykorzystujących technologię E Ink®, zwanej także elektronicznym papierem. Jest to rewolucyjne rozwiązanie dedykowane specjalnie pod czytanie ebooków, dzięki któremu ekran czytnika wygląda tak samo jak strona w książce i nie męczy oczu jak wyświetlacze LCD.

Cena czytnika w ofercie Nexto to zaledwie 399zł, co oznacza obniżkę o 200zł od ceny detalicznej, bez żadnych kosztów ukrytych – dostawa kurierem jest darmowa. Taka cena powoduje, że jest to najtańsze urządzenie tego typu w Polsce. Według porównania czytników sprzed kilku dni w Dzienniku Gazeta Prawna istnieją tańsze urządzenia, jednak posiadają one wyświetlacze LCD, które męczą wzrok, bardzo szybko wyczerpują baterię i nie są tak komfortowe w użytkowaniu jak czytniki z technologią e-papieru.

Onyx Boox X61E to wysokiej jakości produkt, który śmiało można porównywać z najlepszymi. Podobnie jak najpopularniejszy czytnik, Amazon Kindle, posiada on baterię, która wytrzymuje miesiąc, a jego pamięć 2GB pomieści nawet 1400 książek. Jego przewaga to w pełni polski interfejs, funkcja słuchania książek dzięki technologii „Text To Speech”, która wykorzystuje światowej klasy syntezator mowy IVONA™, odtwarzacz muzyki oraz wsparcie najpopularniejszych formatów, w tym międzynarodowy standard ebooków - ePub. W promocji można dokupić specjalnie przygotowane dla tego modelu etui zaprojektowane przez grupę projektantów „Passion of Books”™.

Dodatkowo Nexto do każdego kupionego czytnika dodaje gratisy w postaci bonu rabatowego na 30zł na zakupy w sklepie oraz darmowy dostęp do ebooków z klasyki literatury. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie sprzedażowej oferty http://czytniki.nexto.pl. Liczba czytników w promocyjnej cenie jest limitowana.

>>> Strona sprzedażowa czytnika Onyx Boox X61E

czytnik, promocja e-czytników, czytnik ebooków onyx boox x61e


źrodło: informacja prasowa Nexto.pl

Brak komentarzy:

Ratings by outbrain