Internetowy Program Zmiany Osobistej
eTutor.pl
czwartek, 16 września 2010

Księga EST - książka, która zmienia życie...

:: Poznaj sekrety księgi EST - PROMOCJA :: Istnieją książki, które są INNE niż wszystko, co do tej pory się czytało. Książki, które wywierają na nas znacznie silniejszy wpływ, niż tego byśmy się nawet spodziewali. Bardzo często odmieniają całe dotychczasowe życie osób, które je przeczytały. Otwierają oczy, dają niesamowitą siłę i energię do działania. Jedną z takich właśnie książek przygotowaliśmy dla naszych Czytelników we wrześniowej promocji.

Księga EST - bo o niej mowa, jest zapisem legendarnych seminariów treningowych odbywających się w USA w latach 70. i 80. EST- czyli Erhard Seminars Training (Seminaria Treningowe Erharda) to program treningowy łączący najskuteczniejsze formy terapii. EST rozwijało się w tak dynamiczny sposób, że w roku 1976 na udział w terapii trzeba było czekać 2 miesiące. Seminaria te wpłynęły na uczestniczących w nich ludziach tak bardzo, że po ich ukończeniu stawali się całkowicie innymi osobami. O fenomenie EST świadczy również ilość sławnych osób, które dzięki EST postanowiły zmienić swoje życie, wśród nich znajduje się m.in. żona Johna Lennona – Yoko Ono.

••• Jeśli bywa tak, że nie możesz zabrać się do nawet najprostszego zadania, które było przez Ciebie wyznaczone już tygodnie wcześniej;
••• Jeśli szukasz "kopniaka", który pozwoli Ci wreszcie na zmiany sposobu swojego życia i na efektywne jego wykorzystanie;
••• Jeżeli chcesz zacząć poprawiać swoje życie, dzięki szkoleniu, opartemu na tym co najlepsze w psychologii, religii i filozofii - to Księga EST może stać się przełomem w Twoim życiu.

Musisz tylko podjąć decyzję już teraz.

Księga EST oraz prezent GRATIS!

TYLKO do 14 października br. możesz zamówić „Księgę EST” w cenie 20% niższej niż dotychczas oraz otrzymać GRATIS – ebooka „Sekrety Prawa Przyciągania”.

Skorzystaj z promocji i dowiedz się, jakie tajemnice kryje Księga EST!

Publikacja ta jest zapowiedzią prawdziwej rewolucji. Rewolucji nie tylko na skalę naszego kraju, ale przede wszystkim w obszarze Twojego JA. Po raz pierwszy w Polsce książka, której wydanie polecił sam Joe Vitale, dla którego publikacja ta jest dziełem wyjątkowym, bo jako nieliczna potrafiła wpłynąć i trwale zmienić jego życie.

A oto co sam założyciel EST, Werner Ernhard, powiedział o tej książce:

"Luke Rhinehart napisał zajmujące, dramatyczne odtworzenie treningu EST — sfabularyzowaną opowieść o tym, co na prawdę działo się w ciągu czterech dni trwania szkolenia[...] To co Luke napisał przypomina mi zaglądanie przez małe okienko do pełnego życia basenu."

Zdobądź zapis legendarnego treningu EST, dowiedz się, co tak na prawdę się na nim działo i zdecyduj czy i Twoje życie powinno ulec zmianie.

Tylko do 14 października za książkę zapłacisz 17,36 PLN, a eBooka „Sekrety Prawa Przyciągania”odbierzesz zupełnie za darmo.


******
Polecamy również:

Brak komentarzy:

Ratings by outbrain