Internetowy Program Zmiany Osobistej
eTutor.pl
niedziela, 4 października 2009

Student wygrał z Amazon!

Pamiętacie jeszcze sprawę uczniów, którzy pozwali firmę Amazon za to, że Kindle zjadło ich pracę domową? Pisałem o tym dokładnie 2 sierpnia tego roku. Znamy już finał tej sprawy i powiem Wam jedno – USA to bardzo dziwny kraj!


Jak się sprawa zakończyła? Oczywiście, Amazon przegrało i musi wypłacić odszkodowanie w sumie 150 tysięcy dolarów amerykańskich. Do głowy przychodzi mi jedna rzecz – chłopaki w prosty sposób zapewnili sobie spory przypływ gotówki. Teraz stać ich na kupno kilku czytników eBooków.

Na miejscu wszystkich firm trząsłbym już portkami. Kto wie, co teraz się wydarzy… może przyjdzie czas na Sony i innych tuzów rynku elektronicznego. Mają teraz za co nakupować sobie sprzętu, więc mogą to potraktować jako inwestycja do dalszych zarobków.

Może i troszkę przesadziłem, ale czy ktoś potrafi mi to wytłumaczyć?! Przecież to jest jakaś paranoja! Oczami wyobraźni widzę już kolejne pozwy tego typu. To podobnie, jak ze sprawą osób, które paliły, umarły, a rodziny pozywały koncerny nikotynowe…

źródło: gadzetomania.pl


******
Polecamy również:

Brak komentarzy:

Ratings by outbrain