Internetowy Program Zmiany Osobistej
eTutor.pl
środa, 3 czerwca 2009

Czytnik e-booków z WiFi i 3G od Plastic Logic

czytnik e-booków Plastic Logic Firma Plastic Logic ujawniła kilka informacji na temat swojego czytnika e-książek, którego premiera przewidziana jest na 2010 rok. Z tego co na razie wiadomo, urządzenie zapowiada się interesująco.

Czytnik posiada dotykowy ekran o wymiarach 8,5 x 11 cali, z czego wynika, że przekątna wyświetlacza e-ink wynosi niecałe 14 cali. Ponadto urządzenie jest bardzo cienkie i posiadać ma moduł WiFi i 3G.

Firma Plastic Logic wprowadziła w tym czytniku swój własny unikalny interfejs, który ma być bardzo przyjazny użytkownikom. Klawiatura ekranowa to już standard, jednak producent wprowadził tu także specjalny pasek narzędziowy (przywoływany poprzez kliknięcie w lewym dolnym rogu ekranu), który ułatwia przechodzenie między czytanymi dokumentami, dodawanie przypisów czy dodawanie stron do ulubionych.

Całość prezentuje się bardzo ciekawie, jednak jak twierdzi CEO firmy, czytnik będzie przeznaczony raczej do zastosowań biznesowych, a więc cena zapewne będzie odpowiednio duża.

źródło: http://gadzetomania. pl******

Polecamy również:

Brak komentarzy:

Ratings by outbrain