Internetowy Program Zmiany Osobistej
eTutor.pl
wtorek, 28 kwietnia 2009

Last minute - wyprzedajemy najlepsze kryminalne książki audio

Last minute - wyprzedajemy najlepsze kryminalne audiobooki - tylko do 4 maja 2009 r.

Promocja LAST MINUTE - zobacz więcej W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com otwieramy niezwykłe biuro podróży dla osób o "mocnych nerwach", z zamiłowaniem do sensacji i uzależnionych od wysokiej dawki adrenaliny! Wszystkie nasze "wycieczki" realizujemy w formie książek audio.


W tym tygodniu nasza oferta dla Ciebie, to:
kupujesz 3 książki audio - 4 tą wybraną przez siebie książkę dostajesz gratis.

Lubisz mocne przeżycia, skoki adrenaliny i niespodziewane zwroty akcji? Jeśli tak, to na pewno spodoba Ci się podróż legendarnym Orient Expressem. Szczególnie, że w trakcie podróży, jeden z pasażerów zostanie zasztyletowany w tajemniczych okolicznościach... [Czytaj dalej...]

A może wolisz spokojny weekend na prowincji? Senne szwedzkie miasteczko, w którym wszyscy mieszkańcy znają się od lat. Każdy dzień w tym miasteczku wygląda dokładnie tak samo, aż do momentu, gdy pewna para staruszków zostaje brutalnie zamordowana... [Czytaj dalej...]

Z tego miasteczka jest całkiem niedaleko do pewnego spokojnego i luksusowego domu seniora, gdzie niczym dotąd niezmącony spokój pensjonariuszy przerywa odkrycie zwłok jednego z nich. Niby nic wielkiego - w końcu to dom starców. Tylko, że za zwyczaj nikt ich nie skalpował. Sprawą natychmiast zajmują się odpowiednie służby, bowiem całe zdarzenie zbiega się w czasie z tajemniczym zniknięciem pewnego profesora specjalizującego się w sektach i chirurgii rytualnej... [Czytaj dalej...]

Jeśli którakolwiek z tych "niecodziennych wycieczek" przypadła Ci do gustu - mam dla Ciebie świetną wiadomość!


Weź udział w promocji i kliknij poniżej:

Wybierz3 kryminaly audio a 4 ty dostaniesz gratis - przejdź do promocji
W ramach promocji nie musisz wybierać jednej z powyższych propozycji - wybierz dowolne trzy, a my dodamy Ci jeszcze czwartą gratis!

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko te przykładowe, ale również wiele innych kryminałów i sensacyjnych thrillerów spod znaku grozy!

Możesz skorzystać z usług naszego biura i wykupić dowolną audio-wycieczkę tylko do 4 maja, bowiem jest to wyprzedaż Last Minute!

Nie zwlekaj - zaopatrz się w 4 zaskakujące kryminały w cenie 3 jeszcze przed majowym weekendem!

Zobacz więcej -Dom na pustkowiu - Andrea Maria Schenkel, książki audio, kryminał i sensacja, biblioteka akustyczna sp. z o.o.Zobacz więcej -PRZYGODY SHERLOCKA HOLMESA - ARTHUR CONAN DOYLE, książki audio, kryminał i sensacja, mtjZobacz więcej -Psy z Rygi - Henning Mankell, książki audio, kryminał i sensacja, Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.Zobacz więcej -Dracula - Bram Stoker, książki audio, kryminał i sensacja, Audioclub.plZobacz więcej -ZABÓJSTWO PRZY MOŚCIE - Arthur Conan Doyle, książki audio, kryminał i sensacja, Mozaika Sp. z o.o.


Wszystkie Kryminały audio kupisz do 4 maja o 20% taniej!

******

Polecamy również:

źródło: http://epartnerzy.com

Brak komentarzy:

Ratings by outbrain