Internetowy Program Zmiany Osobistej
eTutor.pl
piątek, 31 października 2008

Złodziejka pamięci - Krystyna Kofta

SALON CYFROWYCH PUBLIKACJI ePartnerzy - prezentuje e-książkę Krystyny Kofty w kategorii romans


Złodziejka pamięci:: Złodziejka pamięci na ePartnerzy :: Nie bez powodu mafia nazywa się "rodziną". Każda nawet najsolidniejsza rodzina ma w sobie bowiem coś z mafii. Pełna jest uprzedzeń do ludzi nienależących do kręgu krewnych i powinowatych, obowiązuje w niej plemienny kod porozumiewania. Litość miesza się tu z żądzą mordu, miłość z nienawiścią, altruizm z wyrachowaniem. W każdej rodzinie znajduje się ktoś, kto pamięta, kto jest kronikarzem. Bogna Wegner, narratorka i jedna z bohaterek najnowszej powieści Krystyny Kofty, jest złodziejką pamięci. Kolekcjonuje wspomnienia własne i cudze, zdarzenia całkiem realne i metafizyczne, złe i dobre mity z dzieciństwa. "Złodziejka pamięci", podobnie jak wcześniejsze książki tej autorki, zwłaszcza powieść "Chwała czarownicom", opowiada o inności kobiecego doświadczenia.
Główna bohaterka, pisarka, jest outsiderką. Wobec podpatrywanego przez siebie świata zachowuje dystans, który wówczas, gdy sama staje się jedną z osób dramatu, zamienia się w nie pozbawioną szczerości autoironię. Tak dzieje się, gdy Bogna wikła się w nieważny romans z młodszym od siebie mężczyzną.******

Opiniuj, recenzuj, oceniaj, polecaj - odbieraj nagrody.
Teraz masz możliwość dodania własnego komentarza i oceny każdej ePublikacji - otrzymasz za nią punkty, które wymienisz na nowe cyfrowe wydania.


Wyraź swoją opinię o eBooku "Złodziejka pamięci" i zgarnij nagrody


******


Złodziejka pamięci


Kategoria: - eKsiążki romans
Autor: Krystyna Kofta
Data wydania: 01.01.2005
Liczba stron: 368
Wydawca: WAB
ISSN: 83-7414-101-8
Format: PDF

zobacz - okładkęźródło: http://epartnerzy.com


Brak komentarzy:

Ratings by outbrain