Internetowy Program Zmiany Osobistej
eTutor.pl
piątek, 31 października 2008

Sekrety języka C# (c-sharp) - Andrzej Stefańczyk - eKsiążka - komputery, informatyka

SALON CYFROWYCH PUBLIKACJI ePartnerzy - prezentuje e-książkę Andzreja Stefańczyka - z dziedziny komputery i informatyka

Sekrety języka C# (c-sharp)


:: Sekrety języka C# (c-sharp)- na ePartnerzy :: Dowiedz się, dlaczego dla niektórych tworzenie aplikacji w Visual Studio .NET 2005 jest takie proste?


Wyobraź sobie jak by to było, gdyby pisanie programów było czystą zabawą, lekkim zajęciem, przypominającym składanie z klocków, gdyby język programowania stworzony był z myślą o wygodzie programisty a nie wygodzie komputera, gdyby składnia języka była jasna i przyjemna a dokumentacja programu tworzyła się prawie sama.


Programiści Microsoftu mieli takie same marzenia, dlatego stworzyli język C# ( c-sharp, czytaj: see-sharp) specjalnie po to, by pisanie programów było łatwe, szybkie, bezpieczne i efektywne. Dzięki dobrej znajomości C# ( c-sharp ) możesz pisać aplikacje szybciej i prościej. Zastanów się na co przeznaczysz zaoszczędzony czas.


Pomyśl, jakie korzyści osiągniesz poznając język C# ( c-sharp ):


- Satysfakcję z nauki czegoś nowego.
- Wiedzę niedostępną dla większości ludzi.
- Będziesz potrafił sam napisać program, który zrobi dokładnie to co chcesz w czasie krótszym niż Ci się wydaje.
- Korzyści materialne, gdyż dzięki znajomości C# ( c-sharp ) możesz stworzyć nowe źródło utrzymania, lub źródło dodatkowej, sporej gotówki.
- Większa wiedza, większe uznanie, większa satysfakcja, większe pieniądze niż większość ludzi...


Dowiedz się jak programować szybko, łatwo i przyjemnie w C# ( c-sharp )?


Andrzej Stefańczyk, Inżynier Rozwoju Aplikacji Microsoft (Microsoft Certified Application Developer), poświęcił kilka miesięcy ciężkiej pracy i swój cenny czas na stworzenie ebooka, z którego prosto i krok po kroku nauczysz się prawidłowo i dobrze pisać programy w języku C# ( c-sharp ). Śmiało można powiedzieć, że to prawdopodobnie najlepsza polska książka o C# ( c-sharp ).


"Nie mogę Ci obiecać, że kupując moją książkę zostaniesz najlepszym programistą na świecie a aplikacje które napiszesz zarobią miliony. Takiej gwarancji korzyści nie da Ci żaden szanujący siebie i innych autor. Wszystko jest w Tobie, cały potencjał. Nawet jeśli nie umiesz pisać programów, a potrafisz kojarzyć pewne fakty to po przeczytaniu tej książki powinieneś samodzielnie, szybko łatwo i efektywnie tworzyć aplikacje w tym języku."


- Andrzej Stefańczyk, autor.Ebook "Sekrety języka C#" uczy zarówno składni nowego języka C# jak również zasad tworzenia aplikacji okienkowych dla systemu Windows w tym języku.


Przeznaczony jest zarówno dla osób, które nie miały do tej pory styczności z programowaniem jak i dla osób, które programowały wcześniej w innych językach i chciałyby poznać możliwości C# ( c-sharp). Podstawową zaletą nowego języka jest jego prostota i ogromne możliwości, dzięki czemu tworzenie aplikacji zajmuje niewiele czasu i przynosi wiele satysfakcji.


Język C# jest nowym językiem programowania zaprojektowanym przez firmę Microsoft. Przypomina mieszankę dwóch najbardziej znanych języków: C++ i Javy. Dzięki swej prostej budowie i ogromnej liczbie łatwych do stosowania komponentów .NET można bardzo szybko zbudować dowolną aplikację Windows.


Dzięki książce Sekrety języka C# nauczysz się programować w C# ( c-sharp ) niezależnie od aktualnego poziomu wiedzy w dziedzinie programowania. Będziesz w stanie samodzielnie tworzyć wszelkiego rodzaju aplikacje okienkowe Windows (np.: edytor HTML, przeglądarka zdjęć, menadżer plików, program do katalogowania płyt, itd)
.
Na ponad 300 stronach tego ebooka opisano między innymi:


- Środowisko uruchomieniowe Visual Studio C#.NET w najnowszej obecnie dostępnej wersji Microsoft Visual C#.NET 2005.
- Składnię języka C# ( c-sharp ).
- Tworzenie aplikacji okienkowych.
- Podstawy programowania obiektowego.
- Definiowanie i implementację interfejsów, w tym interfejs IDisposable.
- Zmienne, typy wartości i typy referencyjne.
- Obsługę błędów za pomocą wyjątków.
- Przestrzenie nazw.
- Funkcje związane z datą i czasem.
- Śledzenie kodu (debugowanie).
- Mechanizm obsługi zdarzeń.
- Korzystanie z tablic i kolekcji.
- Pracę z łańcuchami znaków.
- Obsługę plików i folderów.
- Bibliotekę komponentów interfejsu użytkownika Windows Forms.
- Proste i zaawansowane kontrolki okienek.
- Interakcję z użytkownikiem, w tym programowanie obsługi myszy, klawiatury, korzystanie z menu, paska narzędzi i paska stanu.
- Tworzenie okien dialogowych i wspólnych okien dialogowych.
- Tworzenie aplikacji MDI.


i wiele, wiele innych...Co jeszcze sprawia że po prostu warto mieć tę książkę?


- Wiedza w niej zawarta jest uporządkowana i łatwa do przyswojenia.

- Książka uczy rozumieć, przedstawia żywe przykłady i analizy.

- Książka jest w formie e-booka, co umożliwia szybkie przeglądanie i wyszukiwanie słów i tematów, a na dodatek możesz ją mieć u siebie bardzo szybko po zamówieniu.

- Jest to pierwsza książka, w której znajdziesz omówione najnowsze środowisko Microsoft Visual Studio .NET 2005 oraz komponenty .NET Framework w wersji 2.0.


Publikacja "Sekrety języka C#" napisana została na podstawie szerokiej wiedzy autora z tej dziedziny. Andrzej Stefańczyk, posiada tytuł Inżyniera Rozwoju Aplikacji Microsoft - Microsoft Certified Application Developer? oraz pracuje jako programista w jednej z największych firm informatycznych w Polsce. Widać zatem, że jest fachowcem w swojej dziedzinie. Dzięki nauce u profesjonalisty unikniesz wielu błędów, stresu i nerwów.


Poznaj inne korzyści jakie da Ci przeczytanie ebooka "Sekrety języka C#":


- Opanowanie wiedzy pozwalającej na tworzenie własnych aplikacji. Zdobytą wiedzę możesz wykorzystać w pracy, w domu i w szkole.
- Książka jest pisana prostym językiem, więc każdy kto chce się nauczyć pisać programy nie będzie mieć z tym większych problemów.
- Łatwiejsza do zrozumienia i opanowania struktura języka C# ( c-sharp) pozwala na szybsze stworzenie aplikacji. Dlaczego? Ponieważ budowanie aplikacji w C# ( c-sharp ) przypomina składanie domu z klocków a te klocki to gotowe komponenty takie jak: kuchnia, pokój, łazienka itp. Złożenie domku z takich dużych komponentów jest proste, w innych językach trzeba te komponenty stworzyć samemu albo zdobyć.
- Nawet jeśli nie umiesz jeszcze pisać programów, ale posiadasz zdolność do kojarzenia faktów to po przeczytaniu tej książki będziesz z łatwością i samodzielnie tworzył aplikacje okienkowe.
- Na rynku pracy informatyków liczy się posiadana wiedza i doświadczenie. Im bardziej aktualna (nowe technologie, nowe trendy), tym wyższe prawdopodobieństwo przebicia się i osiągnięcia sukcesu. Kto siedzi w miejscu i eksploatuje wiedzę którą posiada nie inwestując w nową może obudzić się z "ręką w nocniku". Czytając tą książkę utrzymasz się w siodle, nie zostaniesz się w tyle. Nie czekaj aż inni Cię wyprzedzą, bądź lepszy.
- Nie trzeba chyba dodawać, że satysfakcja z pisania własnych programów jest ogromna.


"Jaką miałem korzyść ucząc się swojego pierwszego języka programowania 13 lat temu? Satysfakcję, że uczę się czegoś nowego, że posiadam wiedzę niedostępną dla innych, że potrafię napisać sam program, który coś robi, bez względu na to, czy będę korzystał z niego sam czy skorzystają z tego inni. Nie myślałem o korzyściach materialnych, choć jest to teraz moje źródło utrzymania. Korzyści można zatem skrócić do kilku określeń: większa wiedza, większe uznanie, większa satysfakcja, większe pieniądze... niż większość ludzi."


- Andrzej Stefańczyk, autor.Nie pozwól by wyprzedzili cię inni, zaoszczędź swój czas i nerwy ucząc się programowania od profesjonalisty. Przeczytaj ebook "Sekrety języka C#".


P.S. Pamiętaj, że z ebooka Sekrety języka C# możesz krok po kroku nauczyć się jak programować w C# ( c-sharp ), a dobra znajomość C# ( c-sharp ) to większa satysfakcja z programowania i więcej wolnego czasu dla Ciebie!


P.P.S. Ebook "Sekrety języka C#" ma ponad 300 stron. To kopalnia wiedzy o programowaniu w ogóle i programowaniu w C# ( c-sharp ). Już po przeczytaniu fragmentu ebooka Twoja efektywność i satysfakcja z pisania programów może zwiększyć się dwukrotnie.
******

Opiniuj, recenzuj, oceniaj, polecaj - odbieraj nagrody.
Teraz masz możliwość dodania własnego komentarza i oceny każdej ePublikacji - otrzymasz za nią punkty, które wymienisz na nowe cyfrowe wydania.Wyraź swoją opinię o eBooku "Sekrety języka C# (c-sharp)" i zgarnij nagrody******


Sekrety języka C# (c-sharp)


Kategoria: e-książki komputery i informatyka
Autor: Andrzej Stefańczyk
Data wydania: 02.08.2007
Liczba stron: 388
Wydawca: Złote Myśli
ISSN: 978-83-7521-390-4
Format: Zinio, PDF

zobacz - okładkę


źródło: http://epartnerzy.com

Brak komentarzy:

Ratings by outbrain