Internetowy Program Zmiany Osobistej
eTutor.pl
niedziela, 19 października 2008

Alicja w Krainie Czarów - Lewis Carroll - bajki, baśnie, lektury - książka audio - mp3

SALON CYFROWYCH PUBLIKACJI ePartnerzy - prezentuje książkę audio dla dzieci młodzieży i dorosłych

Alicja w Krainie Czarów


:: Alicja w Krainie Czarów na ePartnerzy :: Alicja w Krainie Czarów (tytuł oryginalny - Alice's Adventures in Wonderland) - to przepiękna książka napisana przez angielskiego wykladowcę matematyki Lewisa Carrolla (wł. nazwisko Charls Lutwidge Dodgson). Pierwsze wydanie książki ukazało się 4 lipca 1865 roku. Od tego czasu książka cieszy się niesłabnącą popularnością. Przetłumaczono ją na 125 języków .
Dziwny i niezwykły świat, jaki został wykreowany przez Lewisa Carrolla, fascynuje nie tylko dzieci ale i dorosłych. Przygody Alicji pobudzają wyobraźnię, kształtują wrażliwość i zaskakują.
To magiczna i niezwykła opowieść, pełna zdumiewających przygód, niezwykłych bohaterów, zabawnych dialogów i niespodziewanych zwrotów akcji. Alicja, w ślad za Białym Królikiem, przemierza osobliwą Krainę Czarów, a konwencja snu sprawia, że świat zwyczajnych zdarzeń przeplata się ze światem na opak, absurdem i groteską, humorem i liryką, fantazją i marzeniami…

Jest to książka dla dzieci, do której bardzo chętnie wraca się będąc człowiekiem dorosłym. Będąc dzieckiem śledzi się z zapartym tchem wszystkie przygody Alicji i jest się oczarowanym Krainą Czarów. A kiedy jest się dorosłym z przyjemnością powraca się do historii z dzieciństwa, żeby odkryć dodatkowe znaczenia i stwierdzić, że w zasadzie i tak zawsze pozostaje się trochę dzieckiem.

Nagranie obejmuje pełny tekst w tłumaczeniu Roberta Stillera.
Publikację wyróżnia wspaniała, miejscami zabawna, interpretacja Michała Kuli.
Wspólne rodzinne słuchanie „Alicji w Krainie Czarów” pozwoli Wam na czerpanie radości z obcowania z klasyczną literaturą.


******

Opiniuj, recenzuj, oceniaj, polecaj - odbieraj nagrody.
Teraz masz możliwość dodania własnego komentarza i oceny każdej ePublikacji - otrzymasz za nią punkty, które wymienisz na nowe cyfrowe wydania.


Wyraź swoją opinię o audiobooku "Alicja w Krainie Czarów" i zgarnij nagrody


******

Alicja w Krainie Czarów

kategoria: dla dzieci i młodzieży
Autor: Lewis Carroll
Data wydania: 03.07.2008
Długość nagrania: 3 h 32 min
Wydawca: Promatek P.W. Piotr Pogorzelski
ISSN: 978-83-926817-3-1
Czyta: Michał Kula

zobacz - okładkę
posłuchaj - darmowego fragmentu
zobacz - wszystkie książki audioźródło: http://epartnerzy.com

Brak komentarzy:

Ratings by outbrain