Internetowy Program Zmiany Osobistej
eTutor.pl
piątek, 17 października 2008

Aleksander Macedoński - zdobywca świata - Jarosław Kaniewski, literatura faktu, reportaże - książka audio - mp3

SALON CYFROWYCH PUBLIKACJI ePartnerzy przedstawia - literatura faktu i reportaże ksiażka Jarosława Kaniewskiego z serii Książki do słuchania

Aleksander Macedoński - zdobywca świata:: Aleksander Macedoński - zdobywca swiata - okladka :: Audiobook z cyklu "Ludzie, którzy zmieniali świat".

Aleksander Macedoński - pierwszy władca świata, który nie przegrał żadnej bitwy. Doskonały aktor o nieco zachwianej równowadze psychicznej. Szaleniec atakujący zawsze najsilniejsze punkty obrony wroga, ale zdobywający w ten sposób psychologiczną przewagę. Władca staczający co najmniej jedną wielką bitwę w roku. Podobnie jak ojciec, uczeń wielkiego filozofa Arystotelesa i również jak ojciec - wiecznie pijany. Wyrachowany polityczny gracz, który niczego nie pozostawiał przypadkowi, choć często stawiał wszystko na jedną kartę.
Do historii przeszedł nie tylko wielki Aleksander, ale także jego koń Bucefał i węzeł gordyjski, z którym wódz skutecznie się rozprawił.
Czyta Ksawery Jasieński.

******

Opiniuj, recenzuj, oceniaj, polecaj - odbieraj nagrody.
Teraz masz możliwość dodania własnego komentarza i oceny każdej ePublikacji - otrzymasz za nią punkty, które wymienisz na nowe cyfrowe wydania.


Wyraź swoją opinię o audioboou "Aleksander Macedoński - zdobywca świata" i zgarnij nagrody


******

Autor: Jarosław Kaniewski
Data wydania: 26.05.2006
Długość nagrania: 69 min 55 sec
Wydawca: Audioclub.pl
ISSN: 83-60339-06-6

zobacz - okładkę
źródło: http://epartnerzy.com

Brak komentarzy:

Ratings by outbrain